Bursa İnegöl Elif Ünver

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Ünver

İnegöl, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sulu Boya Kursu , Karakalem Kursu , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , C# Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Access Kursu , Kodlama Kursu , SQL Kursu , Office Kursu , Yazılım Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Dijital Animasyon Kursu , On Parmak Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Üniversite Dersleri , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Ünver, BURSA İNEGÖL ve civarında hizmet vermekte olup 17.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 854 kurs/özel ders verenden 174 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 38 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Ünver, 234 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba bilgisayar mühendisliği 3. sınıf ögrencisiyim.günümüz sartlarında herkesin bi yazılım dili bilemesi gerektiğine inanıyorum çünkü bütün teknoloji bilgisayar bilimleri üzerine kayıyor .çocuklara ve gençlere bu konuda yardımcı olmak isterim


Sulu Boya Nedir?

Su katılarak karıştırılıp kullanılabilen boya türü. Kâğıt ya da mukavva üzerine çalışılır. Suluboya, guvaş boyadan farklı olarak saydam şeklini korur. Berraktır ve çabuk bozulur. Buna karşın kullanılması daha pratik ve hızlıdır. Diğer boyalara oranla daha ekonomik olması da kullanımında önemli bir etkendir. Romantik ressamların birçoğu yapıtlarında suluboyayı kullanmışlardır. Özellikle izlenimciler, izlenimlerini kâğıda hızla aktarabilmek için akıcı ve çabukluk sağlayan suluboyayı, her zaman için yağlıboyaya yeğlemişlerdir. Eugéne Bouidin, Seurat, Signac ve Cross gibi yeni-izlenimcilerin yanı sıra, çağımızda Dunoyer ve Segonzac suluboya resmin ustaları arasındadır.

Karakalem Nedir?

Karakalem Sanatı; kurşun, kömür, grafit gibi çizim araçları ile çizilen resim. Pek çoğu doğada bulunan, geniş malzeme yelpazesi nedeniyle en eski sanat dallarından biridir.