Bursa Merkez Abdulkadir Abul

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Abdulkadir  Abul

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Abdulkadir Abul, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 639 kurs/özel ders verenden 220 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Abdulkadir Abul, 11 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sınıf Öğretmeni ve Özel Eğitim Öğretmeniyim. 6 yıllık meslek hayatımın 3 yılını Zihinsel engelli öğrenciler ve Otizmli öğrencilerin eğitimine harcadım. Şu an sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Dikkat dağınıklığı, Disleksi, ödev takibi, okuma–yazma süreçlerinde yaşanan zorluk, Matematik becerilerinde zorlanma, Özel eğitime muhtaç öğrenciler için Matematik, Türkçe ve Sosyal Hayat becerileri gibi konularda yardımcı olabilirim. İdealist ve hırslı bir öğretmenim.
Meslek hayatımda bildiğim ve emin olduğum en önemli şey çocuklara olan ilgi ve sevgidir. Bu koşullar sağlandığı vakit öğrenci hem duygusal olarak hem de akademik olarak mutlaka ilerleme gösterecektir. Unutmayın, öğrenemeyen çocuk yoktur, öğretemeyen öğretmen, ebeveyn vardır. Uygun koşullar sağlandığı vakit bütün çocuklar öğrenir. Sınıf öğretmeni ve Özel Eğitim Öğretmeni olarak 6 yıldır gururla taşıdığım bu mesleği her zaman bu düstur üzerine kurdum.
Saygılarımla.