Bursa Merkez Elif Albayrak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Albayrak

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Drama Kursu , İlkokul Matematik Özel Ders , Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Albayrak, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 798 kurs/özel ders verenden 365 . sıradadır. Başta Drama olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Albayrak, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara üniversitesi sınıf ögretmenliği bölümü mezunuyum. İlkokul derslerine yardımcı ve ödevlere yardımcı olarak ders veriyorum. Daha önce birçok öğrencime bireysel ders verdim.


Drama Nedir?

Drama; genellikle kurgusal bir esere dayalı, oyuncular tarafından canlandırılan bir anlatı türü. Bir sözcüğü, bir kavramı, bir davranışı, bir tümceyi, bir fikri ya da yaşantıyı veya bir olayı, tiyatro tekniklerinden yararlanarak oyun ya da oyunlar geliştirerek öyküleştirmektir. Yunancada hareket anlamına gelen “dran” eyleminden çekimlenmiştir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kadıköy akşam sanat okulu drama sertifikalıyım.
İlkokul öğrencilerine ödevlerine destek ve öğrencilerimizin en büyük sorunu matematiği basardikca sevebilecekleri konusunda yardımcı oluyorum.
Marmara üniversitesi sınıf ögretmenliği bölümü 4. Sinif ogrencisiyim. İlkokul derslerine yardımcı ve ödevlere yardımcı olarak ders veriyorum. Daha önce birçok öğrencime bireysel ders verdim.