Bursa Merkez Işıl Çapacı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Işıl Çapacı

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Işıl Çapacı, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 15.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 791 kurs/özel ders verenden 160 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Işıl Çapacı, 166 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İleri seviyede İngilizce biliyorum ve sertifikam var.Yurt dışında Meksika ve Güney Kore olmak üzere öğretmenlik stajları yaptım.3 yıllık İngilizce Özel Ders Öğretmenliği tecrübem var.Şuan bir dil okulunda haftasonları İngilizce Öğretmenliği yapıyorum.Şuana kadar öğrencilerim ve veliler gerek öğrencilerimin İngilizcelerinin gelişmesi, okul sınavlarından düşük alırken yüksek almaya başlamaları gibi memnuniyetle geldiler.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğretmenin evi ya da öğrencinin evi farketmez.3 yıllık Özel İngilizce Dersleri tecrübelerimle çocukların okuldaki İngilizce derslerine takviye yapıyorum.Ayrıca, onların İngilizce konuşmalarını sağlayacak şekilde çalışma yapıyorum.