Bursa Merkez Rumeysa Dindar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rumeysa Dindar

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe Kursu , Coğrafya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rumeysa Dindar, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 763 kurs/özel ders verenden 87 . sıradadır. Başta Coğrafya olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rumeysa Dindar, 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çok uygun fiyatlı ve memnun kalacağınız bir eğitim olacak 😊 istediğiniz her zaman soru sorup konu danışabileceğiniz eğlenceli ve faydalı bir kurs 📚🎒Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü'nde öğrenciyim.  İlkokul , ortaokul ve lise Türkçe Dersi aynı zamanda ortaokul düzeyinde sosyal bilgiler dersinizde destek olabilirim. Aynı zamanda lise düzeyindeki Coğrafya dersinizde ara sınıf ve üniversite hazırlıkta yardımcınız olacağım. İlk dersler deneme amacıyla ücretsizdir.

Fotoğraflar

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Elimden geldiği kadar sizinle beraber birçok kaynaktan yardım alarak Coğrafya dersini eğlenceli hale getirerek çalışacağım. Derslerinizde yakın takip ile not ortalamalarınızı beraber yükselteceğiz.
Türkçe'yi doğru kullanmak ve ortaokul , lise düzeyindeki arkadaşlarım için okula destek olacak bir eğitim sizi bekliyor 👤😊
Türkçe'yi doğru kullanmak ve ortaokul , lise düzeyindeki arkadaşlarım için okula destek olacak bir eğitim sizi bekliyor 👤😊
Türkçe'yi doğru kullanmak ve ortaokul , lise düzeyindeki arkadaşlarım için okula destek olacak bir eğitim sizi bekliyor 👤😊
Çeşitli kaynaklardan çok yönlü bir eğitim almak için tercih etmelisiniz 😊