Bursa Merkez Umut Sağ

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Umut Sağ

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Umut Sağ, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 31.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 88 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Umut Sağ, 250 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce günlük yaşamımızın artık bir parçası, iş başvurularında, üniversite sınavında, yurtdışı gezilerinde ya da sadece birileriyle sohbet etmek için ortak dil olarak (Lingua Franca) İngilizce kullanılıyor. Bu yüzden İngilizce öğrenmek aslına bakarsanız bir hobiden çok bir zorunluluk gibi oldu. Sınav İngilizcesi ya da genel (konuşma) İngilizcede tecrübeli iki öğretmeniz. Hali hazırda üniversite sınavına hazırladığımız bir lise grubumuz da var. Kurs almak isteyen öğrencilerle görüştüğümüzde bu tecrübeyi anlayacaklardır zaten. Bu yüzden katılımlarınızı bekliyoruz. En kötü ihtimalle bir çay içip sohbet etmiş oluruz.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.