Bursa Merkez Yavuz İpek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yavuz İpek

merkez, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yavuz İpek, BURSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yavuz İpek, 218 gelen talepten 29 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyede İlgilizce dersi verilir. Ege üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Amerika ve ingilterede ingilizce öğretimi konusunda kurslara katıldım. YDS ve Yök dil. Konuşma ingilizcesi, lise ortaokul ve çocuk ingilizcesi teog gibi sınavlarda 10 yıldan fazla tecrübem var. Ayrıca temel düzeyde Fransızca dersi de verebilirim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
10 yıldan fazla ingilizce öğretmenliği deneyimim var. YDS ve Yökdil sınavları konusunda tecrübeliyim, Amerika ve İngilterede kurslara katıldım.