Bursa Mudanya Fazilet Süeda Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fazilet Süeda Öztürk

mudanya, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fazilet Süeda Öztürk, BURSA MUDANYA ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 65 . sıradadır. Başta Öğrenci Koçluğu olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fazilet Süeda Öztürk, 119 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TEOG - YGS -EĞİTİM KOÇLUĞU GİTAR VE PİYANO EĞİTİMLERİ VERMEKTEYİM.


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
OKUL YAZILILARINA VE SINAVLARINA DESTEK
SINAV HAZIRLIK DERSLERİNE DESTEK VERMEKTEYİM.