Bursa Mudanya Tuğba Günal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Günal

mudanya, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Antigravity Yoga Kursu , Hamile Pilatesi Kursu , Hamile Yogası Kursu , Kinesiyoloji Kursu , Reformer Pilates Kursu , Pilates Kursu , Yoga Kursu , Tai Chi Kursu , Meditasyon Kursu , Pilates Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Günal, BURSA MUDANYA ve civarında hizmet vermekte olup 05.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 366 . sıradadır. Başta Hamile Pilatesi olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Günal, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sadece bayanlara ozel istedikleri saatte ucrette anlasilabilicek sekilde pilates birebir ders verebiliyorum bir cok is yerleri olmak uzere bu isi yapiyorum zaten .. 5 yildir ..

Fotoğraflar

Antigravity Yoga Nedir?

Christopher Harrison: AGF, yoga, jimnastik, akrobasi, kiresis, dans, pilates gibi disiplinlerinden alınan hareketlerle yarattığım oldukça özel ve bir o kadar da eğlenceli bir spor. Süspansiyon fitness ve hava yoga tekniği ile olarak da tanımlanabilir.

Hamile Pilatesi Nedir?

Gebelik, kadının fiziksel, hormonal ve psikolojik açıdan birçok değişiklik yaşadığı uzun bir süreçtir. Gebelikte salgılanan bazı hormonlar ve büyüyen bebeğin ağırlığı, annenin kas ve iskelet sisteminde birtakım değişiklikler yaratır. Annede bel ve sırt ağrıları görülebilir, bağ dokusu gevşer, eklemler kolay yaralanabilir, özellikle el ve ayak bileklerinde oluşan ödem, karpal tünel ve tarsal tünel sendromuna neden olabilir. Hamilelik boyunca bebeğin ağırlığının rahime yaptığı bası ve yerçekiminin etkisiyle pelvis tabanı yaklaşık 2.5 cm aşağıya çöker.Pelvik taban kaslarındaki bu sarkma anne adayına idrar kaçırma gibi yaşam kalitesini düşüren daha birçok sıkıntı yaşatabilir.Kısacası güçlü pelvik taban kasları, doğum sırasında ve sonrasında anne adayları için büyük önem taşır. Pilateste bu kasları kuvvetlendirmek için yapılacak en doğru ve güvenli egzersizleri içerir. Hamile pilatesi bu problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
2 tane uyeme vermistim 9 ay birine 6 ay birine
Birebir egitimlerle bu ise baslamis olup bir cok spor salonlarinda yer almaktayim ve vok sayida ozel ders vermisligim vardir.. 5 yildir bu isin icinde oluo cok guzel basarilar sonuclar verdittigime eminim 😊💪