Bursa Nilüfer Alper Kara

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alper Kara

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Türkçe Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alper Kara, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 23.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 763 kurs/özel ders verenden 248 . sıradadır. Başta Türkçe Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alper Kara, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkçe  Edebiyat özel ders ve eğitim koçluğu yapılır


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

Türkçe Özel Ders Nedir?

Türkçe dersi aynı zamanda anadilimiz olan Türkçemizin inceliklerini, dil bilgisini, şairlerini, yazarlarını, önemli edebi parçalarını konu alan çok önemli bir derstir. Türkçe milli kültürümüzün en önemli ögelerinden birisi, yani Türkçemizdir. Türkçeyi bilmediğimiz ya da ana dilimizi öğrenmediğimiz takdirde çevremizdeki insanlarla iletişim kuramayız ve en önemlisi de kültürel miraslarımızı gelecek kuşaklara yeteri kadar ve anlaşılır bir şekilde bırakamayız. Bu da milli kültürümüzün gün geçtikçe tükenip yok olmasına neden olur, bu da başta kültürümüzün sonra ülkemizin yok olması demektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Dil anlatım ve. Edebiyat derslerini en ince ayrıntısına kadar işleyip anlatırım.  Sınava hazırlık eğitim koçluğu yapmaktayım.  Konu bitiminde test ve tarama sorularıyla konu pekiştirilir ve öğretilir. Deneme sınavları başarınızın göstergesi olur.
Tyt Türkçe  sınavına hazırlanırken yardımcı metaryeller ile konu anlatımı ve soru çözümü. Bunum yanında her ünite sonunda konu kazanım taraması yapılır. Ayrıca 30 adet ücretsiz tyt deneme sınavı yapılıp analizi anlatılır.
Yeni sınav sisteminde Türkçe soruları ve detaylı çözümle yaparak anlatmaktayım.
Bol örnekle konu kavranması yapılır ve gelebilecek sorular için önlemler alınır dipnotlar verilir.