Hatay İskenderun Bahar Sabahoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bahar Sabahoğlu

İskenderun, HATAY
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bahar Sabahoğlu , HATAY İSKENDERUN ve civarında hizmet vermekte olup 30.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. HATAY ilinde hizmet veren 164 kurs/özel ders verenden 60 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bahar Sabahoğlu , 52 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Özel bir kurumda çalışmaktayım. Her seviyeye uygun ve ihtiyaca göre İngilizce özel ders vermekteyim.
Instagram : baharsabaah


LGS (TEOG) İngilizce Nedir?

TEOG sınavı, bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Kasım ve Nisan aylarında yapılan öğrencilik hayatının önemli aşamalarından birini oluşturan bir sınavdır. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Türkiye Cumhuriyeti İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce derslerinden oluşan sınav iki güne yayılmakta ve her bir gün için üç dersten sınav yapılmaktadır.

Bu altı ders arasında yapılan en son sınav olması ve öğrencilerdeki psikolojik ve fizyolojik yorgunluk TEOG İngilizce sınavının öğrenciler açısından biraz sıkıntılı geçmesine neden olabilir. Bu yüzden sınav hakkında yeterince bilgi sahibi olmalı ve çalışmalarınızı bu düzlemde yaparak kendinizi hazırlamalısınız.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Sınava yönelik konularda öğrencilere yardımcı olmaktayım.