Bursa Nilüfer Berfin Taş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Berfin Taş

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Matematik Kursu , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Berfin Taş, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 08.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 101 . sıradadır. Başta Özel Anaokulu olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. Berfin Taş, 87 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce Elektrik Elektronik Mühendisi-İlkokul Tüm Dersler. Yaklaşık 2 yıl boyunca Üniversitede okurken özel ders verdim.Aynı zamanda Öğretmen Lisesi çıkışlıyım.Bu konuda deneyimim var.Önceliğim para değildir.Öğrencinin derslerimde verim alması ve başarı göstermesi benim için en önemli sonuçtur.Tüm dersler için sınavına yönelik çalışma,Ödev yapımı,ekstra İngilizcede çalışabiliriz ve kitap okuma saatlerimiz olacaktır .Derslerimde süre önemli değil.Dersin akışına göre süreyi uzatabiliyorum.Özel derslerim için dışarıda ofisim mevcuttur.Ama talebiniz doğrultusunda evde de verebilirim.


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.