Bursa Nilüfer Berna Korur

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Berna Korur

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , 3D Studio Max Kursu , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Berna Korur, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 740 kurs/özel ders verenden 75 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Berna Korur, 10 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Makina Mühendisiyim.

Özel ilgi alanıma giren 3DS Max programı konusunda özel ders veriyorum. 3D Studio MAX programını aktif olarak 7 yıldır kullanmaktayım, 7 yıl önce kitaplar aracılığıyla kendi çabamla öğrendim zira bu programı öğrettiğini iddia eden mevcut kurslar oldukça yetersiz. Teknik resim ve ölçü almayı bilen ben, bu programı kendi başıma ğrenmek için ise 6-7 ayımı verdim ve başardım.

Mimari çizim dünyasında, Türkiye'de bu konuda  ciddi bir açık var. Programı kullananlar, önceden başkasının çizdiği modelleri bir sahneye yerleştirmeyi proje yapmak sanıyorlar. Aslında önemli olan, her şeyi sıfırdan özgün bir şekilde çizebilmeyi öğrenmektir. Teknik resim kuralları ve ölçü almayı bilen herkes bu programla istediğini çizebilir aslında. Tüm komutları öğrenmek zorunda değilsiniz, gözünüz korkmasın, çizim yaparken temel komutlar ve en çok kullanılan komutları kullanmanız yeterli olacaktır, Ben ihtiyaca yönelik ders veriyorum.

Dersi evimde kendi masaüstü bilgisayarımda veriyorum. Ama öğrenci kendi bilgisayarını da getirebilir veya onun bilgisayarında da çalışabiliriz. Sadece Bursa ilinde ders veriyorum. Saygılar, sevgiler... Berna KORUR

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Fransız Koleji mezunuyum.
Fransızca dersleri de veriyorum.
Temel Bilgiler (menü ve ara. çubukları, arayüz, render)
Temel komutlar (move, rotate, scale, mirror, align, modifiers, snaps, group, hide/unhide)
3 boyutlu objeler ve çizim teknikleri
2 boyutlu objeler ve çizim teknikleri
Compound Objects
Hazır obje yerleştirme
Malzeme Editörü kullanımı, kaplamalar
Işıklar (Lights)
Kameralar
Animasyon
Render Sistemleri
Fransız Koleji mezunuyum.
Fransızca dersleri de veriyorum.