Bursa Nilüfer Erdin Gülec

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erdin Gülec

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erdin Gülec, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 25.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 741 kurs/özel ders verenden 96 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erdin Gülec, 7 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Almanya'da yaklasik 5 sene kaldim. Orada ilk önce Almanca kursuna gittim, DSH sinavini gectim ve ardindan Universite'de master egitimi aldim. Orada hayatin icinde, gerek üniversitede gerek disarida, almancami gelistirdim.

Is hayati veya sinavlara hazirlik amaciyla almanca kursu veriyorum.

Fotoğraflar

Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları