Bursa Nilüfer Hava Durna

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hava  Durna

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Yaz Okulları Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hava Durna, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 801 kurs/özel ders verenden 132 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hava Durna, 4 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
22 yillik Sinif ogretmeniyim , orta okul Turkce ogrt yandalim, Dershane tecrubem var.Akil oyunlari, Yaratici drama,Egitim koclugu egitimlerim var. Ilkokul tum branslarda ders veriyorum.. Egitim koclugu yapiyorum.. Aldigim destek egitimlerle DISLEKSI gibi ogrenme guclugu ceken ogrenclerlede calisiyorum.


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Dershane tecrubesi ile ogrenciye destek oluyorum
Ilk okuma yazma konusunda cok tecrubeliyim. 22 yillik sinif ogrt tecrubesi ile ogrencilerimin okuma ogrenmelerine destek oluyorum
Ogrencilere somutlastirarak egitim vermekteyim
Ogrencilere deney ve proje olusturarak kalici ogrenme sagliyorum. Okul konularini tekrar amacli anlatimlar yapiyorum
Ilkokul ogrencileriyle bire bir drama ve akil oyunlari ile etkinlikler yapiyorum. Yazin bir kuruma gidemeyen ogrencilere etkinlikler duzenliyorum.
Test teknigi ile konu anlatimi yapiyorum. Soru uzerinde konu anlatimi ile ogrencinin ogrendigi konu ile ilgili hangi sorularla karsilasacagini anlatiyorum.