Adana Merkez Emre Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Demir

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Demir, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 493 kurs/özel ders verenden 70 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Demir, 34 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
..


Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.

Verilen Kursların Ayrıntıları
.her konudan piyasadaki bütün kaynaklar taranarak hazırlanmış konu fasikülleri
.daha önceki yıllarda üniversiteyi kazanan öğrencilerle iletişim
.ödev takibi
.danışmanlık
.sınav öncesi örnek yazılı sınavlar
. öğrencinin isteğine göre 1-1 , 2, 3 veya 4 kişilik gruplar
. akıllı tv destekli ders