Bursa Nilüfer Neslişah Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Neslişah Özdemir

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Neslişah Özdemir, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 619 kurs/özel ders verenden 326 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Neslişah Özdemir, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi'nde 2.sınıf ögrencisiyim. Türkçe dersleri verebileceğime ve bu konudaki yetkinliğime güveniyorum. Öğrenci olduğum için aileme yük olmadan harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum. Öğrenciyle iyi bir uyum yakaladığım takdirde eğlenceli öğrenme yöntemleriyle iyi işler başarabileceğimize inanıyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocuklarla iyi anlaşabiliyorum ve bunun öğrenmeye katkısı olduğuna inanıyorum. Bu yüzden çocuklarla geçireceğim her ders hem eğlendirici hem öğretici olmaktadır.