Bursa Nilüfer Ömer Faruk Akbulut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Faruk Akbulut

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Faruk Akbulut, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 13.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 896 kurs/özel ders verenden 12 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Faruk Akbulut, 232 gelen talepten 39 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bursa merkez ilçelerinde öğrenci evi, öğretmen evi ya da ofisde ders verebilirim. Çeşitli İngilizce sınavlarına bir çok öğrenci hazırlamış ve beklenen başarı yakalanmıştır. Derslerimde sıkıcı gramerle değil her yönüyle dile hakimiyet için çabalamaktayım. Dil okullarında ve kolejde çalıştım. Hala özel ders ofisleriyle çalışmaktayım. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite, mezun ve yönetici sınıflarından bir çok öğrenciye özel ders verdim. Şirketler için grup konuşma dersleri düzenledim. Ielts tarzı sınavlara öğrenci hazırladım. İstenilen tüm dil becerilerinde ders verebilirim. Speaking (konuşma) dersleri verebilirim. Bu alandan girilebilecek sınavlara adayları hazırlayabilirim. Sınav gruplarına ve okul takviye konularında ders verebilirim.
Dil öğreniminin sosyal olduğuna inanan bu yüzdende sayfa sayfa kitap takibi ile değilde daha pratik ve daha etkin yani klasik metotlardan uzak eğitim veren biriyim.
Eğer pes etmeyecek ve ben bu dili öğrenirim diyorsanız, biz bu işi yaparız. Sadece Türkiye de değil dünyanın neresine giderseniz gidin anlaşabilecek ve bir dünya vatandaşı olabileceksiniz.
zaman zaman kağıt üstünde, bazen role play yaparak, bazen uygulamalı çeşitli eğitim materyalleri kullanarak ve dört dil becerisini ve grameri de dahil ederek işliyorum derslerimi.Verilen Kursların Ayrıntıları
Yabancı dilden soğutmadan, nefret ettirmeden eğlendirerek dört dil becerisinin kazanılmasına ve okul derslerine takviye ders veriyorum.  İlkokul grubundan özel ders öğrencilerim olmasının yanı sıra kolejde ilkokul grubunun derslerine de giriyorum.
Gereksiz kaynaklar arasında boğulmak yerine eksik olunan alana odaklanarak daha öz ve pratik bir eğitimle Ielts de başarılı olabileceksiniz. Dört dil becerisininde aynı oranda gelişmesine dikkat ediyor ve derslerimi bu yönde planlıyorum. Bu alanda daha önce öğrencilerim oldu ve şu anda derslerimiz devam ediyor.