Bursa Nilüfer Ömer Özel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Özel

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Atölyesi Kursu , Satranç Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Çocuk Terapisi Kursu , Mentörlük Kursu , Öfke Kontrolü Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Özgüven Kursu , Psikolojik Testler Kursu , Stres Yönetimi Kursu , Üstün Zekalılar Eğitimi Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Scratch Kursu , Tinkercad3D Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Özel, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 11.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 138 . sıradadır. Başta Üstün Zekalılar Eğitimi olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Özel, 23 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, ZEKA TESTLERİ, ÖĞRENCİ KOÇLUĞU, AKIL-ZEKA OYUNLARI, SATRANÇ, KODLAMA-ROBOTİK EĞİTİMLERİ, ÜSTÜN ZEKALI ÇOCUKLAR, BİLİM SANAT MERKEZİ ( BİLSEM ),...
Psikolojik Danışmanım. Üstün Zekalılar Öğretmenliğinde yüksek lisans yapmaktayım. Zeka testleri ile üstün zekalı çocukların tanılanmaları ve yönlendirilmeleri konularında uzmanım. Üstün zekalı çocukların ilgi ve yeteneklerinin keşfedilmesi için de ayrıca çalışmalar yapmaktayım. Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri ile çalışma tecrübem var. Koçluk(Mentörlük) desteği verdiğim öğrencilerimde akademik başarının yanı sıra duygusal-sosyal iyi olma hali, özgüven, öz-denetim, sınav kaygısını yenme ve dikkati artırma konularında destek vermekteyim.

Fotoğraflar

Çocuk Atölyesi Nedir?

Resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin çalışmalarıyla Çocuk Atölyesi, bütün çocukların doğal olarak yaratıcı olduğuna ve hepsinin yeteneklerine bakmaksızın sanattan tat alma güdüsüne sahip olduğuna inanır.

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Okul öncesi ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik kodlama-robotik ve akıl-zeka oyunları eğitimleri vermekteyim.
Atölyemizde kodlama eğitimleri vermekteyiz.