Bursa Nilüfer Onur Has

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Onur  Has

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Matematik Kursu , Fen Kursu , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Onur Has, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 687 kurs/özel ders verenden 324 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Onur Has, 4 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi; bilindiği üzere Türkiye'nin en iyi öğretmen fakültesidir. Buradan mezun olduktan sonra Bursa'nın gözde kolejlerinden birinde çalışmaya başladım. Şu anda da 5. yılımı çalışmaya devam ediyorum. Ayrıca bir çok ilkokul öğrencisine özel ders vermekteyim. İlk önce öğrencinin seviyesini belirleyip ona özel bir program ile hedeflenen kazanımları uygun şekilde kazandırıyorum. Tabi ki tüm bu süreçlerden aileyi mutlaka detaylı şekilde bilgilendiriyorum.