Bursa Nilüfer Seda Kahraman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seda Kahraman

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seda Kahraman, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 806 kurs/özel ders verenden 250 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seda Kahraman, 212 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pamukkale Üniversitesi ingilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisi


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Farklı etkinlikler, eğitici oyunlar ve şarkılarla çocuklara ingilizceyi sevdirebilmek önemli bu süreçte onlara bir anne gibi davranılmalı tekdüze bir yol izlenilmemeli eklektik olmak şart.
Farklı etkinliklerle çeşitli eğitici oyunlar ve şarkılarla ingilizceyi çocuklara sevdirebilmek tekdüze bir yol izlemem eklektik olmak şart.
Eğitici oyunlar ve şarkılar yoluyla ingilizceyi eğlenceli, çocukları aktif kılabilme. Tekdüze değil,eklektik olmak şart.
1 yıl hazırlık okudum en önemli detay essay ve makale yazımı bunun için de yardım almak gerekli çok sayıda essay yazdım elimden geleni yaparım