Bursa Nilüfer Seher M Mancar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seher M Mancar

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Atölyesi Kursu , Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seher M Mancar, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 04.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 879 kurs/özel ders verenden 196 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seher M Mancar, 21 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fen ve Teknoloji öğretmeniyim aynı zamanda psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında ders aldım ve yurt dışında staj yaptım. Şuan Haliç Üniversitesinde  psikoloji bölümüne devam ediyorum. Ders verdiğim alanlarla birlikte özel rehberlik çalışmaları düzenliyorum ve kişiye özel eğitim danışmanlığı hizmeti veriyorum.


Çocuk Atölyesi Nedir?

Resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin çalışmalarıyla Çocuk Atölyesi, bütün çocukların doğal olarak yaratıcı olduğuna ve hepsinin yeteneklerine bakmaksızın sanattan tat alma güdüsüne sahip olduğuna inanır.

Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Özenle hazırlanmış, sınavlara yönelik biyoloji notlarıyla biyoloji özel dersi vermekteyim.
Rehberlik bölümü ve staj mezuniyetlerimle aynı zamanda almış olduğum kısa süreli çözüm odaklı danışmanlık, etkili iletişim becerileri vb. danışmanlıklarla özel öğrenci koçluğu yapmaktayım.
Akıl oyunları eğitimi ve akıl oyunları eğiticinin eğitimini tamamladım. Hazırlanmış özel bir form ile gelişime katkı sağlayabilecek en verimli oyunları öneriyorum ve eğitimlerini veriyorum. Pek çok markaya ait oldukça çeşitli bir oyun arşivim bulunmaktadır.
Fen bilimleri öğretmenliği mezuniyetimle birlikte 5 yıldır özel ders veriyorum.