Bursa Nilüfer Sena Karataş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sena Karataş

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sena Karataş, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 894 kurs/özel ders verenden 58 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sena Karataş, 135 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yıldız Teknik Üniversitesi Ingilizce öğretmenliği 2018 mezunuyum. Erasmus kapsamında Ispanya'da bir dönem eğitim gördüm. A2 seviyesinde ispanyolca biliyorum. İlkokul veya ortaokul seviyesindeki öğrencilere öğrenci profiline uygun method ve öğretim modelleriyle özel ders veriyorum.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul seviyesindeki öğrencilere öğrenci profiline uygun method ve öğretim modelleriyle özel ders veriyorum. Ödev yardımı veya speaking odaklı dersler de yapabiliriz.
İlkokul seviyesindeki öğrencilere öğrenci profiline uygun method ve öğretim modelleriyle özel ders veriyorum. Ödev yardımı veya speaking odaklı dersler de yapabiliriz.
Ögrenci profiline ve ilgisine uygun öğretim yöntemleri ve tekniklerini kullanmaya özen göstererek başarılı ve sağlam bir ingilizce temeli oluşturma amacıyla özel ingilizce dersleri veriyorum.