Bursa Nilüfer Şentem Küçük

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şentem Küçük

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şentem Küçük, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 763 kurs/özel ders verenden 205 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şentem Küçük, 15 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel Ders tecrübesi
Goethe Zertifika
TestDaF hazırlama
A1-C1 seviye dijital kitap ile bireysel ve grup dersleri
sanayi sektöründe tercümanlık

Referanslar

Bosch Bursa
Mühendislik Büro Etem Küçük (Almanya)
Almanya da Eğitim kurumları
Doğa Koleji
Mektebim Koleji
Uludağ üniversitesi
BDM dil merkezi

Almanya da University of Flensburg mezunuyum ve Bursa ya 2011 yılında kesin dönüş yaptım. Uludağ Üniversite de asistanlık, özel kolej de eğitim veren, ayrıca tercümanlık ve sanayi sektöründe mühendislere ders veren, almanya doğumlu akademisyenim.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları