Bursa Nilüfer Tuba Çağatay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuba Çağatay

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuba Çağatay, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 04.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 801 kurs/özel ders verenden 94 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuba Çağatay, 21 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
13 YILLIK DERSHANE DENEYİMİYLE ÖĞRENCİLERİMİ EN İYİ SEVİYEYE ULAŞTIRIYORUM.DİĞER BRANŞLARDAN EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ HOCALARIMLA BERABER ÇALIŞIP ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLUYORUM. HEDEFİ OLAN VE GERÇEKTEN ÇALIŞIP BAŞARACAĞINA İNANAN ÖĞRENCİLERLİ HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUM.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
17 YILLIK DERSHANE DENEYİMİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ SEVİYEYE ULAŞTIRIYORUZ.
12  yıldır dershanelerde fizik öğretmenliği yapıyorum  özlucedeki ofisimiz de bütün branşlarda öğrencilerimize hedeflerini gerçekleştirmede yardımcı oluyoruz.
17 YILLIK DERSHANE DENEYİMİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ SEVİYEYE ULAŞTIRIYORUZ.
17 YILLIK DERSHANE DENEYİMİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ SEVİYEYE ULAŞTIRIYORUZ.
Kursumuz bütün branşlarda özel ders vermektedir.Tamami branş hocalarından oluşan hepsi 10 ve üzeri yıl deneyimli öğretmen kadrosuyla öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmaya çalışıyoruz.
17 YILLIK DERSHANE DENEYİMİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZİ EN İYİ SEVİYEYE ULAŞTIRIYORUZ.