Bursa Nilüfer Tuğçe Sude Gül

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğçe Sude Gül

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Meditasyon Kursu , Çocuk Atölyesi Kursu , Piyano Özel Ders , Klarnet Kursu , Koro Kursu , Çocuk Müzik Kursu , Konservatuar Kursu , Şan Kursu , Armoni Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğçe Sude Gül, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 16.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 59 . sıradadır. Başta Piyano Özel Ders olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğçe Sude Gül, 66 gelen talepten 29 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
piyano, klarnet, ses eğitimi, güzel sanatlara hazırlık dersleri veriyorum. Uludağ üniversitesi müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum. öğrencilere indirimli ders verebilirim :)
derslerimi bursa nilüfer / görüklede kendi evimde veriyorum, evde bütün enstrümanlarım mevcut.
(piyano,klarnet,bağlama,gitar,mandolin,keman,ukulele)

Fotoğraflar

Meditasyon Nedir?

Meditasyon, birçok kültürde ve dinde uygulanan manevi bir arınma tekniğidir. Uyanıklık ve konsantrasyon çalışmalarıyla kişi kendini toplar ve zihnini, ruhunu dinlendirir. Doğu kültürlerinde meditasyon, köklü ve bilinç açıcı bir teknik olarak kabul edilir. Söz konusu olan bilinç açma durumu, her inanışa göre farklı adlandırılır. Bunlar; boşluk, farkındalık, tek olma, burada ve şimdide olma, düşüncedeki özgürlük olarak tanımlanabilir.

Çocuk Atölyesi Nedir?

Resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin çalışmalarıyla Çocuk Atölyesi, bütün çocukların doğal olarak yaratıcı olduğuna ve hepsinin yeteneklerine bakmaksızın sanattan tat alma güdüsüne sahip olduğuna inanır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İsteğe bağlı eşlik piyano ya da solo piyano dersi yapıyorum. Detaylı bilgi için iletişime geçin.
çocuklara piyano dersi, klarnet dersi, ses eğitimi dersi, güzel sanatlara hazırlık dersi, solfej dersi, müzikle oyun dans dersi veriyorum :)
Güzel sanatlar liselerine girişte yetenek sınavı için hazırlık dersleri. İçeriği tartım dikte ve işitme ağırlıklı bir derstir haftada 2 saatten az yapılamaz :)