Bursa Nilüfer Yasemin Yüksel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yasemin Yüksel

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fransızca Özel Ders , Fransızca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yasemin Yüksel, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 28.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 762 kurs/özel ders verenden 204 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yasemin Yüksel, 6 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ALANINDA ÜÇ YILLIK DENEYİM,FRANSIZCA/İNGİLİZCE ÖZEL DERS


Fransızca Özel Ders Nedir?

Birebir Fransızca eğitimi verilir.

Fransızca, Hint–Avrupa dillerinin Latince kolundan gelişmiş olan, Fransa’da ve Fransız uygarlığını benimseyen kimi ülkelerde konuşulan dil..

Fransızca Nedir?

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Roman dilleri alt birimden, Fransa ve Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde kullanılan dildir. Dünya'da yaklaşık olarak 200 milyon insan Fransızca bilmektedir. 128 milyon insan Fransızca'yı anadili veya ikinci dili olarak konuşurken, 54 ülkede 72 milyon insan tarafından da bilinmekte ve konuşulmaktadır. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bonjour tout le monde,je suis une enseignante de français, Si vous voulez apprendre français que vous pouvez me contacter immédiatement..Bon courage!