Bursa Nilüfer Zeki Oral

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeki Oral

nİlüfer, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeki Oral, BURSA NİLÜFER ve civarında hizmet vermekte olup 05.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 201 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeki Oral, 18 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzun yıllardır farklı Dershane , lise ve Özel Öğretim Kurslarında Matematik-Geometri Öğretmeni olarak çalıştım ve aynı zamanda birebir özel dersler verdim.
Mesleğini ve takım çalışmasını seven, bilişim ve akıllı tahta uygulamalarını kullanabilen, yenilik ve gelişmelere açık birisiyim.
Toplamda 22 yıllık meslek tecrübem mevcuttur. YKS (TYT-AYT) hazırlık Geometri- Matematik konularında özel dersler ve soru çözümleri yapmaya devam ediyorum.
Trigonometri,Analitik Geometri,Türev,İntegral paket derslerimiz mevcuttur.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
TYT-AYT sınavlarına hazırlık bizim işimiz.Toplamda 22 yıllık meslek tecrübem mevcuttur. TYT-AYT hazırlık Geometri- Matematik konularında özel dersler ve soru çözümleri yapmaya devam ediyorum.
Üniversiteli olmak istiyorsanız arayın görüşelim.
Günde 2 dersi blok şeklinde yapıyoruz (45 dkx2 90 dakika) 1,5 saatlik blok dersimiz 120 TL dir.Her gün bir konu bitirilmektedir.  20 Yıllık dershane öğretmenliği tecrübesi ile hedefe yönelik güncel müfredat ve kaynaklarla çalışıyoruz. Üniversiteyi kazandırdığım öğrencilerim referansımdır.Öğrenci seviyesine göre uygun dökümanlarla konu işliyoruz.
Günde 2 dersi blok şeklinde yapıyoruz (45 dkx2=90 dakika) 1,5 saatlik blok dersimiz 120 TL dir.Her gün bir konu bitirilmektedir.  20 Yıllık dershane öğretmenliği tecrübesi ile hedefe yönelik güncel müfredat ve kaynaklarla çalışıyoruz. Üniversiteyi kazandırdığım öğrencilerim referansımdır.Öğrenci seviyesine göre uygun dökümanlarla konu işliyoruz.
Sınavlara hazırlık Matematik-Geometri Özel Ders verilir.