Bursa Osmangazi Ayşe Bilgiç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe Bilgiç

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , TYT Din Kültürü ve Ahlah Bilgisi Kursu , AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Bilgiç, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 01.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 640 kurs/özel ders verenden 489 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Bilgiç, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadolu üniversitesi işletme bölumu  mezunuyum.Uludağ universitesinde muhasebe-finansman uzerine pedegojik formasyon aldım.Ayrica ikinci universite kapsaminda Ataturk universitesinde çocuk gelişimi bolumunu okumaktayim.Bunun yanisira çocuk gelişimi ve özel egitim sertifikalarim mevcuttur ayrica kuran kursu bitirme belgemde vardir.SUAN özel bir kurumda etüt öğretmenliği yapıyorum.Çocuklariniza okul oncesi etkinlik.ilkokul okuma-yazma.turkçe ve din kulturu ve ahlak bilgisi derslerinde yardimci olabilirim ayrica ortaogretim genel muhasebe dersindede yardimci olabilirim.