Bursa Osmangazi Ayşenur Gögbulut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşenur  Gögbulut

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , LGS (TEOG) Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşenur Gögbulut , BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 22.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 890 kurs/özel ders verenden 93 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşenur Gögbulut , 98 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Okula yardımcı ders takviyesi verilir. Lise ve üniversite sınavları için düzenli çalışmalar ile hazırlık yaptırılır.


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.