Bursa Osmangazi Tuğba Dönmez

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Dönmez

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Dönmez, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 07.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 740 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Dönmez, 30 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
sakarya üniversitesi çeviribilim almanca bölümü mezunuyum.25 yasındayım Pedagojik formasyon eğitimimide tamamladım. Kurslarda ve özel ders olarak almanca ve ingilizce dersi veriyorum kendime güveniyorum. dinamik ve pratik zekalıyım.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Başlangıç A1 almanca seviyesinden itibaren özel dersimi en güncel ve yeni kaynaklardan anlatımıma başlıyorum. Okul öncesi almanca eğitimi , İlkokul , ortaokul  ve liseler için almanca ders takviyesi veriyorum.
ilköğretim , Ortaokul , Lise öğrencilerine özel almanca dersi , lise , ortaokul ders takviyesi , Çeviri ödevleri , bitirme tezi