Bursa Osmangazi Zülküf Tekin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zülküf Tekin

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Açık Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zülküf Tekin, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 878 kurs/özel ders verenden 169 . sıradadır. Başta Açık Lise olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zülküf Tekin, 16 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İktisat lisans , siyaset bilimi ve uluslararası İlişkiler bölümü Master öğrencisiyim ..bir yerel alışveriş merkezinde orta düzeyde yöneticilik yapmaktayım..2008'den beri aktif araç kullanmaktayım ..bunun yanında ilköğretim ve lise düzeyinde matematik ile Türkçe ve edebiyat yardımcı kaynaklı özel ders vermekteyim ..ayrıca açık şise ve akşam lisesinde devam edenler için özel planlama ile ders takibi uygulamaktayım ..şahsım olarak temiz nezih saygılı ve sabırlı yaklaşımlarla en ileri düzeyde faydalı olmak için uğraş tutan biri olarak buradayım ..


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Açık Lise Nedir?

Açık Öğretim Lisesinin sınav takvimine yönelik program yapılır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Çok hızlı ve güvenli bir ortamda eğitim verilmektedir..
Açık liseye devam eden arkadaşlara yardımcı kaynaklarla gerekli yönlendirmeler ile lise bitirme programını birlikte tamamlamaktayız..ayrıntılar için iletişime geçelim ..