Bursa Osmangazi Zülküf Tekin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zülküf Tekin

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Açık Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zülküf Tekin, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 639 kurs/özel ders verenden 169 . sıradadır. Başta Açık Lise olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zülküf Tekin, 4 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İktisat lisans , siyaset bilimi ve uluslararası İlişkiler bölümü Master öğrencisiyim ..bir yerel alışveriş merkezinde orta düzeyde yöneticilik yapmaktayım..2008'den beri aktif araç kullanmaktayım ..bunun yanında ilköğretim ve lise düzeyinde matematik ile Türkçe ve edebiyat yardımcı kaynaklı özel ders vermekteyim ..ayrıca açık şise ve akşam lisesinde devam edenler için özel planlama ile ders takibi uygulamaktayım ..şahsım olarak temiz nezih saygılı ve sabırlı yaklaşımlarla en ileri düzeyde faydalı olmak için uğraş tutan biri olarak buradayım ..


Verilen Kursların Ayrıntıları
Çok hızlı ve güvenli bir ortamda eğitim verilmektedir..
Açık liseye devam eden arkadaşlara yardımcı kaynaklarla gerekli yönlendirmeler ile lise bitirme programını birlikte tamamlamaktayız..ayrıntılar için iletişime geçelim ..