Bursa Yıldırım Fatih Mutlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Mutlu

yildirim, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Mutlu, BURSA YILDIRIM ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 869 kurs/özel ders verenden 47 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Mutlu, 35 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2007 Gazi üniversitesi mezunuyum. 12 yıllık deneyimli matematik ogretmeniyim. Çeşitli kurumlarda tecrubem var. Uzun bir süredir birebir ve gruplara özel ders veriyorum. Ortaokul, lise öğrencilerine mezunlara ders verebilirim.

Fotoğraflar

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
8. sınıf öğrencileri için son sınav sistemine uygun konuların anlatımı ve güncel zorlayıcı soruların çözümünü içerir.
9, 10, 11 ve 12. Sınıflara okul derslerine yardımcı ve üniversite sınavına hazırlık amaçlı matematik anlatımı yapıyorum.
5-6-7-8. Sınıf öğrencilerinin okul derslerine takviye ve LGS ye yönelik matematik dersi anlatımı yapıyorum.
5. Sınıftan 12. Sınıf ve lise mezunlarına kadar 90 dakikalık (1.5 saat) seanslar şeklinde birebir veya az sayıda öğrencilerden  oluşan gruplara matematik anlatımı yapıyorum.
Lise mezunu veya 12. sınıf öğrenciler için mat 1 olarak nitelendirilen konuların anlatımını ve sınav sistemine uygun soruların çözümünü içerir.
Öğretmenlik veya memurluk için KPSSye hazırlanan arkadaşlar için sayılar ile olasılık arasındaki konuları kapsayan matematik dersi anlatımı ve soru çözümünü içerir.
İstenilen konulara yönelik (örn: trigonometri, logaritma, integral...) Matematik anlatımı yapıyorum.
polinomlar ile integral arasındaki konuların anlatımını içerir.