Bursa Yıldırım Özlem Erdoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özlem Erdoğan

yildirim, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Coğrafya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özlem Erdoğan, BURSA YILDIRIM ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 792 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özlem Erdoğan, 16 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar ben Özlem Erdoğan.
Coğrafya öğretmeniyim. 2 senedir özel ders vermekteyim. İki senedir ingilizce dersi vermiş olduğum, 5.sınıfa giden bir öğrencim var. Onunla interaktif ingilizce dersi yapıyoruz. Öğrencimin dil öğrenme konusunda yeteneği var. Bu yüzden ailesi ile konuşarak dil alanında yoğunlaştık. Ayrıca öğrencime diğer okul derslerinde takviye ders vermekteyim.
Şuan da ayrıca 6.sınıf öğrencisi olan başka bir öğrencimle özel derse başladık. Bu öğrencim özellikle matematik alanında biraz yetersiz ve temel konuları anlayamamış durumda. Bu yüzden haftada 2 saat matematiğe yoğunlaştık. Öğrencimin matematiğin mantığını anlamasını ve haftalık konu tekrar testleri ile konuları pekiştirmesini sağlamaya çalışıyorum.


Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.