Çanakkale Biga Selahattin Koru

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selahattin  Koru

bİga, ÇANAKKALE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , İngilizce Kursu , ACT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selahattin Koru, ÇANAKKALE BİGA ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ÇANAKKALE ilinde hizmet veren 112 kurs/özel ders verenden 13 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selahattin Koru, 25 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
CELTA Certified English Language Teacher with 11 years of experience with the way of CEFR system (A1-C1) and preparing hundreds of pupils for related international language exams (YLE-KET-PET-FCE-IELTS-SAT-SAT ST-ACT)
College Counselor
American College Test (ACT) Supervisor
Teaching with Technology

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Öğrenci Koçluğu Nedir?

Öğrenci koçluğu, derslerden yüksek not alma veya sınav kazanma odaklı değil, öğrenciyi kazanma odaklı yapılan bir koçluk çalışmasıdır.  Ancak hem öğrenci koçluğu kavramı hem de öğrenci koçu olduğunu iddia eden kişilerle ilgili açıklanması gereken bazı doğrular ve giderilmesi gereken bazı yanlış anlaşılmalar vardır. Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik, yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek sağlayan hizmettir.

Çocuklarının öğrenci koçlarıyla çalışmasını isteyen anne babaların dikkatli olmasında fayda var. Her alanda olduğu gibi koçlukta da profesyonelleri “okullu” ve “alaylı” diye ayırmak mümkün. Hem yurtdışında hem de ülkemizde koçlukla ilgili eğitimler veren pek çok kurum olduğu gibi herhangi bir eğitim almadan veya kaliteli ve yetkin bir eğitim almadan bu işe girişip tecrübe eden koçlar da var. Koçluk eğitimi alan koçlarla çalışmak isteyen anne-babalara önerim, koçun sertifikasını görmek istemeleri olacak. ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) gibi yüksek geçerliliğiyle bilinen akredite kurumlardan eğitim alan bir koç, çocuğunu emanet edecek anne babaların daha rahat etmesini sağlar.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite hazırlık (YKS-Dil)
Okul derslerine destek
Amerikan üniversitelerinde okumak isteyen öğrencilere yönelik danışmanlık hizmeti veriyorum. SAT/ACT sınavlarına hazırlık ve tercih&başvuru sürecine hakimim.
Genel İngilizce
Konuşma Becerilerini Geliştirmeye Yönelik İngilizce
Sınavlara Yönelik İngilizce (KET-PET-FCE-IELTS-SAT-ACT)
Liselere Hazırlık İngilizcesi
Üniversite Sınavlarına Hazırlık (YKS-DİL)
Teknoloji Kullanımı ile İngilizce Öğrenme Koçluğu
İsteyene Skype üzerinden Online ders.
American College Test sınavına ve genel olarak Amerikan Üniversitelerinde okumak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti verebilirim. 4 yıl bu sınavların Supervisor ı olarak görev aldım. Onlarca öğrencimi bu sınavlara hazırladım. College Counseling eğitimi aldım  ve uygulama deneyimim vardır.