İzmir Karşıyaka Burak Karaca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak Karaca

karşiyaka, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Özel Ders , Fizik Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Karaca, İZMİR KARŞIYAKA ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 1806 kurs/özel ders verenden 264 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Karaca, 4 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yılların Tecrübesiyle AYT,TYT ve okul dersleriniz için Fizik dersi istiyorsanız doğru yerdesiniz. instagram  fizikuzman  hesabı bana aittir.Eşim ve ben Fizik öğretmeniyiz. Erkek ve Kadın öğretmenden isteğe bağlı ders alabilirsiniz.

Fotoğraflar

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise takviye AYT ,TYT her seviyede ders.Erkek  veya Kadın  öğretmenden ders alma imkanı.
Yılların Tecrübesiyle TYT,AYT ve okul dersleriniz için Fizik dersi istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Tecrübeli öğretmenim. İnstagram da fizikuzman hesabı bana aittir. Her seviyede ders anlatabilirim.