Çanakkale Merkez Esmanur Tiryaki

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esmanur  Tiryaki

merkez, ÇANAKKALE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esmanur Tiryaki , ÇANAKKALE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 05.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ÇANAKKALE ilinde hizmet veren 107 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esmanur Tiryaki , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bireysel 4-5-6. Sınıf öğrencilerine Fen Bilgisi , Matematik dersleri verilir , ödev ve sınavlarda yardım edilir. Ekstra çalışmalar ile öğrenciye gelişim kazandırılır .


Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik  fen bilimleri özel dersi verilir.

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

İlkokul 3-4. sınıflara yönelik fen bilimleri ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul 5-6-.sınıflara ders verilecektir. Saati50 tl olan derslerimizde öğrenciye uygun kişisel bir ders programı izlenecek ve sınav haftaları sunacakta yönelik çalışmalar ile öğrenciye yardımcı olunacaktır. Ders verilecek mekan karşı tarafın isteği doğrultusunda bir yer olacaktır .
4-5-6 . Sınıf öğrencilerine Fen Bilgis ve Matematik dersleri vererek ödev ve sınavlarında yardımcı olurum
Dersi vereceğim sınıf aralığı 4-5-6 . Sınıflar olup ders başı 50 tl ücretlendirme yapılacaktır . Derslerde örnek soru çözümleri , konu anlatımları , ödevledirmelerin yanında öğrencinin sınav haftaların da sınava özel çalışma saatleri de yapılacaktır .