Çanakkale Merkez Mehmet Koc

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Koc

merkez, ÇANAKKALE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Fen Bilimleri Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Matematik Özel Ders , Cinema4D Kursu , Grafik Tasarım Kursu , 3D Studio Max Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Dijital Animasyon Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Türkçe Kursu , AYT Matematik Kursu , Fen Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Koc, ÇANAKKALE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ÇANAKKALE ilinde hizmet veren 113 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta Cinema4D olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Koc, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MEB soru hazırlama bölümünden emekli, Türkçe matematik ve fen bilgisi dersleri,ayrıca üniversiteye hazırlık Türkçe dersi verilir.


LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.