Çanakkale Merkez Oguzhan Karakus

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oguzhan Karakus

merkez, ÇANAKKALE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Geometri Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oguzhan Karakus, ÇANAKKALE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ÇANAKKALE ilinde hizmet veren 103 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oguzhan Karakus, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öğrencilerin bir çoğunun korkarak yaklaştığı ders olan matematik aslında Pek de korkulacak bir ders değildir...sayısal zeka üzerinde bir miktar yogunlasinca artabilecek bir yapıdır..Her bilimin olduğu gibi matematiginde kendisine öz bir dili ve bir bakış açısı vardır..onyargilari kırmak ve yavaş yavaş emin adımlarla yürümek konusunda öğretmen ve öğrencinin ortak calisimlariyla yol kat edilebilir..Ilkogretim seviyesinde daha çok aritmetik ve işleme dayalı bir yapı varken lise düzeyinde bu matematiginin temel bölümlerini oluşturan derslerin basit uygulamaları ile devam eder..başlangıçta atılmış bir temelin sağlam bir yapı olusturmada en etkili etken olduğu bilinir...düzenli çalışma,merak etme soru sorma ,sorgulama ve uretkenlik bilincinde olan bir öğrenci ile öğrenciye yanıt verecek onun düzeyinde farklı bakış açıları ile yaklasabilecek özgün anlatıma yeterli bilgiye sahip bir öğretmen ile bilgi çok güzel paylaşılır....doganin muazzam kitabının dili matematiktir..
Saygılarımla

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite hazırlık ve okul derslerinde pekistirici anlatım
Liseye hazırlıkta pratik soru çözümleri ve Okul derslerini pekistirici nitelikte anlatım
Okul derslerinde pekistirici anlatım ve aritmetik düşünce arttirima dayalı ders
Pratik soru çözümü ve pekistirici anlatim
Pratik anlatım ve peksitirici nitelikte soru çözümü