Çanakkale Merkez Ramazan Yıldırım

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ramazan Yıldırım

merkez, ÇANAKKALE
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ramazan Yıldırım, ÇANAKKALE MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ÇANAKKALE ilinde hizmet veren 137 kurs/özel ders verenden 28 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ramazan Yıldırım, 59 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her yaştan ve her meslekten öğrenciye İngilizce özel ders verebilmekteyim. Özellikle YDS ve hazırlık sınavları konusunda verim alabileceğinizi garanti ediyorum. İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisi ve deneyimli bir özel ders hocası olarak, sizi bu yolda yalnız bırakmadan sürekli iletişim halinde öğrenme garantisi sunuyorum. Yarı profesyonel tiyatro oyuncusu olarak sosyal ve canlı bir kişiliğe sahibimdir  ve insan ilişkilerinde daima anlayışlı ve sabırlı bir insan olmuşumdur. Konu eğitim olduğunda bu kriterler ders anlatımı ve içeriği kadar önemli duruma gelmektedir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.