Denizli Merkez Beyza Devran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

beyza Devran

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
beyza Devran, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 287 kurs/özel ders verenden 127 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. beyza Devran, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pamukkale Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Üniversite 3.sınıftan beri özel ders vermekteyim. Devam eden özel derslerimin yanında bir matematik ofisinde halen çalışmaktayım. Ezberletmekten ziyade genel mantığını anlatmaya çalışarak matematiksel düşünmeyi geliştirmek ve öğrencilerle doğru frekansı yakalayarak matematiği eğlenirken öğrenilen bir ders haline getirmek en büyük amaçlarımdandır. Öğrencinin eksiklerine, ihtiyaçlarına ve isteklerine göre bir ders planı hazırlayıp plana uyarak derslerimi işliyorum. Ders takibi ve  ders içerisinde konular ilerledikçe sınavlar yaparak mümkün olduğunca az eksikle konulara devam etmeye çalışıyorum.