Kocaeli Çayırova Büşra Sözen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra Sözen

çayirova, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Sözen, KOCAELİ ÇAYIROVA ve civarında hizmet vermekte olup 11.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 535 kurs/özel ders verenden 63 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Sözen, 38 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz dili ve edebiyatı 4. Sınıf öğrencisiyim formasyon aldım.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Şuanda da 6. Sınıf bir öğrenciye ders vermekteyim. Aşamalı bir şekilde karşılıklı sevgi ve saygı çercevesinde her şeyden önce de verimli olmaya  özen göstererek dersi sürdürmekteyim.
Çocuklarla iletişimi güçlü bir insanım çünkü ablayım. Bir dilin eğlenceli öğretilebileceği taraftarıyım bu anlamda faydalı bir eğitim verebileceğimi düşünüyorum.
Şuanda da 6. Sınıf bir öğrenciye ders vermekteyim. Gayet bilgisi düzeyde öğrencinin anlayabileceği bir şekilde aşamalı olarak ilerlemeye bu sayede bilginin kalıcı olmasına özen gösteriyorum.