Denizli Merkez Esra Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra  Öztürk

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Öztürk, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 319 kurs/özel ders verenden 162 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Öztürk, 48 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pamukkale üniversitesi ingiliz dili ve edebiyat mezunuyum. İlk okul- orta okul- lise için makul fiyatlarda özel ingilizce dersleri veriyorum.

Kursbudur sitesine güvenilir ve kolay buldugum icin üye oldum. Herkese tavsiye ederim. Aradigimiz özellikte ve fiyat araliginda kolayca istedigimiz özel dersi bulma firsati bulabiliyoruz.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Pamukkale üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Makul fiyatlarda özel ders veriyorum. Danimarka doğumluyum yurt dışı deneyimim vardır.
Pamukkale üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum. Makul fiyatlarda özel ders veriyorum. Danimarka doğumluyum yurt dışı deneyimim vardır. İş deneyimlerim var.
İngilizcenın hayatımızdaki önemi reddedilemez... İngilizce öğrenmek isteyenlere çok güzel bir fırsat
Hepimiz küçükten başlayan eğitimin öneminin farkındayız. Çocuklar için yabancı dil eğitimi oldukça önemlidir. Yabanci dil ile büyüyen çocuklara ilerde daha kolay bir şekilde üstüne bir şeyler katılabilir. Temel sağlam olduktan sonra gerisi gelecektir..