Denizli Merkez Fatma Kabak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatma  Kabak

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Rusça Kursu , Edebiyat Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatma Kabak , DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 287 kurs/özel ders verenden 75 . sıradadır. Başta Türkçe Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatma Kabak , 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pamukkale Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları alanında yüksek lisans yapmaktayım. Daha öncesinde özel öğretim Kursu'nda Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak çalıştım. Özel ders, birebir dersler verdim.


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Türkçe Özel Ders Nedir?

Türkçe dersi aynı zamanda anadilimiz olan Türkçemizin inceliklerini, dil bilgisini, şairlerini, yazarlarını, önemli edebi parçalarını konu alan çok önemli bir derstir. Türkçe milli kültürümüzün en önemli ögelerinden birisi, yani Türkçemizdir. Türkçeyi bilmediğimiz ya da ana dilimizi öğrenmediğimiz takdirde çevremizdeki insanlarla iletişim kuramayız ve en önemlisi de kültürel miraslarımızı gelecek kuşaklara yeteri kadar ve anlaşılır bir şekilde bırakamayız. Bu da milli kültürümüzün gün geçtikçe tükenip yok olmasına neden olur, bu da başta kültürümüzün sonra ülkemizin yok olması demektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tyt, Ayt, Lgs sınavlarına yönelik birebir dersler verilir.
Temel seviye Rusça dersleri verebilirim.