Denizli Merkez Okan Dalkıran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Okan Dalkıran

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , TYT Kursu , ALES Kursu , YKS Kursu , Geometri Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Okan Dalkıran, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 316 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Okan Dalkıran, 52 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
+ - YETMİYOR HER EVE HER AİLEYE LAZIM MATEMATİKÇİ..!
MATEMATİK BİZİM İŞİMİZ. matematiği sorun olarak gören öğrenciler için bire bir eğitim programı.. geçmiş senelerin tekrarı ile konu eksiklerini gidererek gelecek yıla hazırlanmak yapılması gereken en önemli iştir. hızlandırılmış  program ile matematiği korkulu rüya olmaktan çıkarıyorum. SADECE MATEMATİK DEĞİL ÖĞRENCİLERİMİN HER ŞEYİYLE İLGİLENİRİM.MATEMATİĞE İHTİYACI OLMAYAN ÇOK BAŞARILI ÖĞRENCİLERE YAŞAM KOÇU, eğitim danışmanlığı YAPTIM YAPIYORUM. 2 sınıftan açık öğretime kadar geniş yelpazede ÇOK FAZLA ÖĞRENCİYLE ÇALIŞMA İMKANINA SAHİP OLDUM VE BAŞARILARLA DOLU BİR GEÇMİŞE ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN OLARAK DA SAHİBİM!!!

EĞİTİM KOÇU olarak 6 VE ÖĞRETMEN,EĞİTMEN OLARAK 10 senelik özel ders tecrübesine sahibim 2. sınıftan össye hatta kpss,açık öğretim de dahil olmak üzere her  düzeyde öğrencim oldu.okul derslerinde matematik ve geometride sorun yaşayan arkadaşlar merak etmesinler birlikte beş saat çalışmamız yeterli ve yüksek alacağınızın garantisidir!...GÜNEY ÇP LİSESİNDE ÖĞRETMENİM.GRUP DERSLERİ VE TEKLİ DERSLER DÜZENLEMEKTEYİM. KONU EKSİĞİ OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN PAKET PROGRAMLAR YAPIYORUM .
KİTAP OKUMAYI,KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ VE SÜREKLİ ÖĞRENMEYİ SEVERİM..
DENEME DERSİNDEN ÜCRET ALMIYORUM. matematik çözmekle matematik eğitimi vermek çok farklı özelliklerdir.sınava hazırlanan ve üniversiteye giden herkes az çok çözebilir fakat matematik üzerine  ve öğretmelik mesleği   eğitimi almadıkları için yanlış ve eksik öğretmeler ya da öğretememeler GERÇEKLEŞMEKTEDİR .ben öğretmenlik mesleğiyle ilgili liseden bir eğitim aldığım için ve bugün kpss gibi bir sınavda başarılı olup bazılarının rüya diye tabir ettikleri bir sınavda çok yüksek bir puan alarak atanmış bir öğretmenim,eğitmenim .  REFERANSIM İLK İŞLEMİŞ OLDUĞUM DERSİMDİR, SAYGILARIMI SUNARIM!!!...
5065586246Verilen Kursların Ayrıntıları
ALES dereceli öğretmen den