Denizli Merkez Sevgi Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sevgi Demir

merkez, DENİZLİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Coğrafya Özel Ders , KPSS Kursu , YKS Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , YKS Dil Sınavı Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu , KPSS Matematik Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sevgi Demir, DENİZLİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DENİZLİ ilinde hizmet veren 305 kurs/özel ders verenden 92 . sıradadır. Başta Coğrafya Özel Ders olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sevgi Demir, 17 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
YKS hazırlık
Ara sınıflar için derslere yardımcı
KPSS'ye hazırlık


Coğrafya Özel Ders Nedir?

Coğrafya, insanlar ve mekân ile bunlar arasındaki ilişkiyi neden-sonuç ve dağılış ilkesine bağlı olarak, yeryüzünü fiziksel, ekonomik, biyolojik, insansal ve siyasal yönlerden inceleyen ve sorgulayan bir bilim dalıdır. Yer ve insanlar arasındaki ilişkiler coğrafyanın çatısını oluşturur. Coğrafya, bazı yeteneklerin gelişimini ve kavramların anlaşılmasını içerir. Bu kavram ve yetenekler ise fizikî çevre, beşerî çevre ve bunlar arasındaki ilişki ile ilgilidir. Coğrafya bir sosyal bilimler dalıdır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.