Diyarbakır Bağlar Gülcan Deniz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülcan Deniz

bağlar, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülcan Deniz, DİYARBAKIR BAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 21.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 143 kurs/özel ders verenden 49 . sıradadır. Başta Lise Fizik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülcan Deniz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8yıllık dersanecilik tecrübem ile fizik dersini sorun olmaktan çıkarıyorum.. dersimden keyif alacaksınız..


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları