Diyarbakır Bağlar Melisa Kor

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melisa Kor

bağlar, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Felsefe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melisa Kor, DİYARBAKIR BAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 28.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 111 kurs/özel ders verenden 10 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Melisa Kor, 44 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yaşındayım. Memnun kalma garantisi veriyorum. Ingilizce , sosyal bilgiler , felsefe ve hayat bilgisi derslerinde ders verebilirim. Çok yönlü bir alan okuduğum için bahsettiğim tüm derslere hakim olduğumu söyleyebilirim. Aynı zamanda kişisel gelişim konusunda da yardımcı olabilirim.


Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.

Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik din kültürü ve ahlak bilgisi özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sosyal bilgiler ogretmenligi okuyorum. 20 yasindayim.
Sosyal bilgiler ogretmenligi okuyorum. 20 yasindayim.
Sosyal bilgiler ogretmenligi okuyorum. 20 yasindayim.
Çocuklar öğrenme konusunda küçük yaşlarda daha iyiler.. Ingilizce konusundaki gelişimleri için 9 yaşından itibarek başlanması uygun olur. Yeterli ve dengeli eğitim için beni tercih edebilirsiniz.
Sosyal bilgiler ogretmenligi okuyorum. 20 yasindayim.