Diyarbakır Merkez Mahir Nas

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mahir Nas

merkez, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mahir Nas, DİYARBAKIR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 7 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mahir Nas, 76 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yaşında üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Yabancı dil bölümü mezunu olup ingilizce öğretmenliği programında eğitim görmekteyim. İlkokul ve ortaokul düzeyinde çok rahat bir şekilde ders verebilmekteyim. Yurtdışı referanslarım bulunmaktadır.


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce derslerinin daha erken seviyelere eklenmesiyle beraber ilkokul öğrencilerimizi daha iyi bir seviyeye taşımak hedefim.
İngilizce öğretmenliği programında okuduğum için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.
Çocuklarımız geleceğimiz olduğundan ve çocuklarla vakit geçirmeyi sevdiğimden onları Yabancı Dil'e iyi bir altyapı ile hazırlamak ve eğitmek hedefim.
Dil bilgisi ( grammer ) ve konuşma ( speaking ) alanında adaylarımızı geliştirmek adına elimden geleni yapmaya hazırım.