Diyarbakır Merkez Recai Özbülten

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Recai  Özbülten

merkez, DİYARBAKIR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Recai Özbülten , DİYARBAKIR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. DİYARBAKIR ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Recai Özbülten , 87 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
DICLE ÜNİVERSİTESİ INGILIZCE ÖĞRETMENLİĞİ. YDS-YÖKDİL-YKSDİL-GENEL İNGİLİZCE OLMAK ÜZERE AMACA YÖNELİK HER YAŞ GRUBUNA BİREBİR ÖZEL VEYA GRUP DERSLERİ VERMEKTEYİM.
KONU ANLATIMI, SORU-CEVAP VE MAKALE OKUMA, ÇEVİRİ VE ANALİZLERİ YAPARAK HEDEFE BİRLİKTE DAHA HIZLI ULAŞMAYI HEDEFLİYORUM.
İSTEYEN ÖĞRENCİLERİME KENDİ EVİNDE DERS VERİYORUM.
DERS SAATİ DIŞINDA HERTÜRLÜ SORU VE CEVAPLARINIZ İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN DESTEK VERİYORUM.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Sınava girecek öğrencilerime eğer altyapısı yok ve daha önce sınava girmediyse ön hazırlık kursu veriyorum. Ardından bol kelime, okuma,  çeviri ve soru çözme çalışmaları ile hedeflediğimiz puana birlikte ulaşıyoruz.